TANSA’DAN BÜYÜK “ATAK”

0
789

   Yüzde 100’ü Merzifon Belediye Başkanlığına ait olan Merzifon Tansa Gıda Maddeleri Pazarlama Ticaret Sanayi A.Ş.’den büyük atak geliyor. Merzifon TANSA A.Ş. ticari faaliyetlerini daha etkin sürdürmek, mali yapısını güçlendirmek amacıyla yeni projeler üretirken, bunların başında da Akaryakıt-LPG istasyonu yer alıyor.

   Organize Sanayi Bölgesi girişinde bulunan mülkiyeti Merzifon Belediyesi’ne ait arsanın TANSA A.Ş.’ye devredilmesini talep eden şirket yönetimi burada faaliyete geçireceği Akaryakıt–LPG istasyonu ile yeni bir gelir kaynağı da sağlamış olacak.

   Mustafa Atak’ın TANSA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelmesinin ardından şirketin mali yapısının güçlenmesi ve etkinliğinin sürdürülebilmesi için çeşitli projeler ortaya konulurken, bunların en başında Akaryakıt-LPG istasyonu yer alıyor. TANSA A.Ş. bunun yanı sıra yöresel yemek kültürünü yerli/yabancı misafirlere tanıtmak için de yeni bir restaurantı faaliyete geçirme aşamasında. TANSA A.Ş. bünyesinde faaliyet gösterecek olan restaurant için de Yönetim, Merzifon Belediyesi’nden yapımı devam eden İş ve Yaşam Merkezi’nin 4’ncü katında bulunan işyerini talep etti.

   Hali hazırda 2 nolu Sağlık Ocağı karşısında faaliyetini sürdüren TANSA A.Ş. idari binası için de yine İş ve Yaşam Merkezi’nden yer talep ederken, inşaat çalışması tamamlandıktan sonra bedelsiz olarak devrinin yapılması planlanan kendi yerinde faaliyetini sürdürmeyi planlıyor.

Kaynak: Merzifon Bilgi Gazetesi

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Girin!
Lütfen Adınızı Buraya Girin