TANSA A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA ATAK OLDU

0
780

   Merzifon Tansa Gıda Maddeleri Pazarlama Ticaret A.Ş’nin gerçekleştirdiği Olağanüstü Genel Kurulu Toplantısı ile Yönetim Kurulu Başkanlığa Mustafa Atak getirildi.

   Önceki dönem Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Mustafa Atak, yine önceki dönem Belediye Başkan Yardımcısı ve Tansa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arif Gürkan’dan görevi teslim aldı.

   Teslim töreninde konuşan Arif Gürkan “%100 Belediye ortaklığı olan 2.200.000 TL sermayeli Merzifon Tansa Gıda Maddeleri Pazarlama Ticaret A.Ş. olarak gerçekleştirdiğimiz Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında aldığımız karar ile görevimi Mustafa Atak Bey’e devrediyorum. Önümüzdeki 3 yıl boyunca Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütecek olan Mustafa Atak Beye görevinde başarılar diliyorum” dedi.

   Görevi devralan Mustafa Atak ise “5 yıl boyunca Merzifon Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde Arif Gürkan abimle beraber omuz omuza görev yaptık. Yine bu süre içerinde bir çok alanda Merzifon’umuza ve Belediyemize hizmet eden Arif Gürkan abimiz, ayrıca Belediyemizin şirketi olan Tansa A.Ş’ nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı da başarılı bir şekilde yürütmekteydi. Şirketin mali yapısını da göz önüne alarak, Tansa A.Ş.’ni son yıllarda olumlu yerlere getirmiş olmasından dolayı kendisine teşekkürlerimizi iletiyorum. Bu bir bayrak yarışıdır, bu günden itibaren de Tansa A.Ş.’deki görevimizi, Belediyemizi temsilen layıkıyla yapmaya devam edeceğiz. Gayemiz Belediye Şirketi olan Tansa A.Ş.’yi en iyi şekilde faaliyet sürdüğü alanlarda başarılı bir şekilde daha ileriye taşımaktır” dedi.

Kaynak: Merzifon Olay Gazetesi

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Girin!
Lütfen Adınızı Buraya Girin