ALP KARGI: “BAĞIŞLARINIZIN ADRESİ AŞEVİ OLSUN”

0
137

   Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı öncesinde hayırsever insanlara çağrıda bulunarak, kurban bağışlarınızın adresi Aşevimiz olsun dedi.

   Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kargı: “Hizmetlerimizin sizlerin katkılarıyla daha da güçlenmesi için önceki yıllarda olduğu gibi bu senede Kurban Bayramı’nda Merzifon Aşevimize büyük ve küçükbaş kurban hisse, kurban eti, kurban derisi bağışlarınızı bekliyoruz. Siz değerli ve yardımsever halkımızın maddi, manevi destekleri ile her geçen gün daha da güçlenen Merzifon Aşevimizde, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hep birlikte sahip çıkmakta, sürekli yanlarında olduğumuzu hissettirmekte ve hayata sımsıkı sarılmalarını sağlamaktadır. Bu doğrultuda ramazan ayı içerisinde her gün 1100 kişiye iftar yemeği, 1450 kişiye 100 tl yardım, kuponu verilmiştir. Ayrıca 207 öğrencimize aylık 150 tl öğrenim bursu verilmekte, 750 ihtiyaç sahibi vatandaşımıza her gün sıcak yemek hizmeti sunulmaktadır.

   Geçtiğimiz kurban bayramında Merzifon Aşevimizin aldığı kurban bağışının rekor bir sayıya ulaşması ve yardımsever hemşehrilerimizin böylesine güvenini kazanmış olmak bizlere büyük gurur vermektedir. Hizmetlerimizin sizlerin katkılarıyla daha da güçlenmesi için önceki yıllarda olduğu gibi bu senede Kurban Bayramı’nda Merzifon Aşevimize büyük ve küçükbaş kurban hisse, kurban eti, kurban derisi bağışlarınızı bekliyoruz. Bulunacağınız kurban bağışlarından dolayı şimdiden en derin saygı ve şükranlarımı sunari yaklaşmakta olan Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Girin!
Lütfen Adınızı Buraya Girin